Aktualności
Podstawowy rachunek płatniczy - Konto Przyjazne
08-08-2018

Rachunek ten dedykowany jest dla Klientów, którzy nie posiadają w żadnym banku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w walucie polskiej.

Mechanizm podzielonej płatności (ang. Split Payment)
27-06-2018

Z dniem 01 lipca 2018 r. wchodzi w życie Ustawa z dnia 15 grudnia 2017 r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2018 r. poz. 62), wprowadzająca mechanizm podzielonej płatności (ang. Split Payment).

E-Składka – jeden przelew na własny rachunek w ZUS
19-04-2018

Od 1 stycznia 2018 r. firmy, przedsiębiorcy oraz osoby samozatrudnione będą opłacać wszystkie składki jednym zwykłym przelewem na indywidualny numer rachunku składkowego. Więcej informacji na stronie www.zus.pl/eskladka

Jesteś w: Aktualności

Informacja dla klientów posiadających karty płatnicze!

Podhalański Bank Spółdzielczy w Zakopanem informuję, że  ze względów bezpieczeństwa od 1 lutego 2015r. limit transakcji internetowych zostanie wyzerowany dla wszystkich wydanych kart debetowych.

W celu odblokowania płatności w Internecie, należy ustalić wysokość limitu transakcji internetowych za pośrednictwem Infolinii Banku Grupa BPS pod numerem telefonu: 86 215 50 00 lub bezpośrednio w placówce Banku oraz aktywować zabezpieczenie 3D Secure w portalu kartowym www.kartosfera.pl .

Przewodnik Użytkownika po portalu kartowym www.kartosfera.pl

Portal kartowy będzie dostępny od 1.02.2015r. i za jego pośrednictwem będą Państwo mogli dokonać następujących czynności:

  • aktywować zabezpieczenie 3D Secure,
  • zmieniać kod PIN,
  • zastrzegać kartę płatrniczą. 

Jednocześnie informujemy, że w celu aktywowania zabezpieczenia 3D Secure niezbędne jest zgłoszenie w placówce Banku aktualnego numeru telefonu komórkowego, na który będą wysyłane Hasła 3D Secure do autoryzacji transakcji internetowych dokonanych kartą oraz hasło do pierwszego zalogowania się na portalu kartowym.

W celu zarejestrowania się w portalu kartowym, należy:

  • wejść na stronę internetową portalu kartowego www.kartosfera.pl (portal dostępny od dnia 01-02-2015);
  • podać numer PESEL;
  • wpisać otrzymane na numer telefonu komórkowego hasło do pierwszego zalogowania się w portalu kartowym.

Jeżeli od 01 lutego 2015r. nie będzie ustalony limit transakcji, to nie będzie można dokonać płatności internetowych.

 

printFrom: http://bszakopane.internetsystem.pl/kartosfera-zmiana-limitu-transakcji-internetowych.html