Aktualności
Terminale płatnicze Planet Pay
23-06-2022

INFORMACJA DLA KREDYTOBIORCÓW O RYZYKU ZWIĄZANYM ZE WZROSTEM STÓP PROCENTOWYCH
05-05-2022

Informacja dla Kredytobiorców o ryzyku związanym ze wzrostem stóp procentowych

Informacja o możliwości wykorzystania instrumentów wsparcia kredytobiorców hipotecznych...
05-05-2022

Informacja o możliwości wykorzystania instrumentów wsparcia kredytobiorców hipotecznych, którzy zaciągnęli kredyt mieszkaniowy i znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej.

Kredyty

Kredyty mogą być udzielane osobom posiadającym:

  • pełną zdolność do czynności prawnych,
  • udokumentowane źródło dochodów i zdolność do spłaty kredytu wraz z odsetkami.

 

Wakacje Kredytowe

Szanowni Państwo,

Podhalański Bank Spółdzielczy w Zakopanem informuje, że w związku pandemią koronawirusa przyjął rozwiązania umożliwiające kredytobiorcy skorzystania z możliwości zawieszenia spłat rat kapitałowych lub kapitałowo-odsetkowych (tzw. wakacje kredytowe) na okres do 6 miesięcy. W tym celu należy pobrać i wypełnić wniosek  o odroczenie spłat rat kredytu, znajdujący się na naszej stronie internetowej w zakładce Dokumenty do pobrania.

Możliwość skorzystania z wakacji kredytowych dotyczy kredytobiorców, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej spowodowanej pandemią koronawirusa, a prolongata (zawieszenie) spłaty rat kredytowych lub kapitałowo-odsetkowych wiąże się z utrzymaniem umownego okresu kredytowania. Okres spłaty kredytu pozostaje bez zmian, natomiast wysokość kolejnych rat przypadających po okresie wakacji kredytowych ulega odpowiedniemu zwiększeniu.

Po przekazaniu przez Klienta do Banku wypełnionego wniosku o odroczenie spłaty będzie on rozpatrzony maksymalnie do 14 dni roboczych.

 

zobacz więcej »

Oprocentowanie

Oprocentowanie kredytów w PBS Zakopane udzielanych od dn. 11.05.2022 r.

zobacz więcej »
Wydrukowane z: http://bszakopane.internetsystem.pl/kredyty/