Aktualności
Usługa PayByNet
23-05-2019

Informujemy o wprowadzeniu nowej usługi bezpiecznych płatności internetowych PayByNet.  Za zakupy w sieci zapłacisz wygodnie i bez ryzyka.

Przelewy SORBNET
23-05-2019

Przelewy SORBNET wykonasz w dni robocze w placówce Banku lub za pośrednictwem bankowości internetowej (eBankNet, eCorpoNet)

Informacje dla dostawców usług (TPP)
21-03-2019

Jeśli jesteś certyfikowanym zewnętrznym dostawcą usług (TPP) lub złożyłeś wniosek w KNF o wydanie zezwolenia na świadczenie usług wynikających z dyrektywy PSD2 ...

Jesteś w: Aktualności

Usługa PayByNet działa w modelu (pay-by-link). Klient płacąc za towary lub usługi w Internecie, wybiera płatność przez swój bank i zostaje przekierowany do systemu bankowości elektronicznej. Po zalogowaniu widoczny jest wypełniony przelew, który wystarczy tylko zaakceptować, aby sfinalizować transakcję. Po zaakceptowaniu przelewu przez Klienta, sprzedawca od razu otrzymuje potwierdzenie i może zrealizować zamówienie.

Operatorem usługi płatności online Paybynet jest Krajowa Izba Rozliczeniowa, dzięki której rocznie realizowanych jest 1,6 miliarda przelewów międzybankowych. Dodatkowo do wymiany danych dochodzi z wykorzystaniem podpisu elektronicznego oraz protokołu SSL, dającym pełne bezpieczeństwo realizowanych płatności.

 

Płatności  przez PayByNet:


1. Wybrać w e-sklepie formę płatności "PayByNet"

2. Zaznaczyć województwo Małopolskie:

3. Wybrać z listy: Podhalański Bank Spółdzielczy w Zakopanem

4. Przeczytać i zaakceptować regulamin,

5 Po przekierowaniu na stronę eBankNet, zalogować się do swojego systemu podając login i hasło,

6. Sprawdzić dane oraz kwotę, które zostały wypełnione oraz kliknąć przycisk dalej,

7. Po wpisaniu prawidłowego hasła i zaakceptowania płatności system poinformuje o zakończeniu płatności.

printFrom: http://bszakopane.internetsystem.pl/usluga-paybynet.html